Regulamin obiektu

 

Dokonanie rezerwacji, czyli wpłata zadatku na podane w ofercie konto jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

 1. W celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% kwoty pobytu, wyliczony w przesłanej do Państwa ofercie, na podane w niej konto.
 2. Gość zobowiązany jest dokonać reszty płatności w dniu przyjazdu.
 3. Na miejscu możliwa jest płatność gotówka lub przelewem (należy przesłać potwierdzenie wykonania przelewu)
 4. Ze względów bezpieczeństwa, przy zameldowaniu należy okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem.
 5. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00, a kończy dnia następnego o godzinie 10:00.
 6. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 7:00 rano.
 7. Zachowanie Gości zakłócające spokój i przekraczające ogólnie przyjęte normy, będzie skutkowało natychmiastowym przerwaniem świadczenia usługi najmu.
 8. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu w godzinach 7:00 – 22:00.
 9. Każdorazowo opuszczając domek, gość ma obowiązek upewnić się, ze okna są zamknięte, krany zakręcone, wyłączona została płyta grzewcza, suszarka, żelazko, oraz czy zamknięte są drzwi zewnętrzne.
 10. O nieprawidłowościach związanych z brakiem wyposażenia lub usterkach w domku należy niezwłocznie poinformować zarządcę w dniu przyjazdu.
 11. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy lub winy odwiedzających go osób.
 12. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia wyrobów tytoniowych i e-papierosów. Opłata za złamanie tego zakazu i neutralizacje zapachów wynosi 500,- PLN
 13. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb. Opłata za złamanie tego zakazu i neutralizacje zapachów wynosi 500,- PLN
 14. Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w domku przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane na wskazany przez Gościa adres na jego koszt.
 15. Zarządca obiektu może odmówić przyjęcia gości, którzy podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszyli regulamin obiektu, wyrządzając szkodę w mieniu obiektu lub mieniu innych gości. Którzy w inny sposób naruszyli dobro innych gości, pracowników obiektu lub innych osób przebywających na terenie obiektu, albo też w inny sposób zakłócił spokój na terenie obiektu.
 16. Zarządca obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach oraz za samochody zaparkowane na jego terenie i pozostawione w nich rzeczy. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony.
 17. Opiekunowie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich dzieci na terenie obiektu, zwłaszcza na znajdującym się na nim placu zabaw, gdzie dzieci mogą przebywać jedynie pod ich opieka.